Nabídka

Způsob výběru zboží a uzavření objednávky

PŘI ODBĚRU 5 – 10 KS JE SLEVA NÁKUPU 5%PŘI ODBĚRU NAD 10ks  –   10%  z ceny

Návštěvu školky vzrostlých jehličnanů a osobní výběr jednotlivých stromů sjednejte, prosíme, alespoň dva dny předem na adrese nebo telefonním čísle:

MARTIN DUŠEK
Praha 5, Zličín, Lidečská 127
Tel.: 420 257 950 048
Mobil:420 731 326 153

e-mail: dusektony@volny.cz

Svůj zájem o návštěvu školky k výběru jehličnanů můžete též sdělit e-mailem. Uveďte v něm, prosíme, následující údaje:

  1. Jméno zákazníka:
  2. telefonní číslo:
  3. datum a hodinu předpokládané návštěvy:
  4. jaké druhy jehličnanů potřebujete a případně i jejich počet:

Odpověď Vám bude zaslána do 48 hod

Pokud odpověď neobdržíte do doby Vámi udaného termínu návštěvy, opakujte prosím žádost, případně požijte telefonu dříve než se vydáte do školky. Z technických důvodů se nemůžeme zdržovat trvale ve školce.

Vyhraďte si čas na klidnou procházku po školce, abyste si mohli v klidu vybrat strom, který se dobře hodí účelem i estetickým vzhledem do prostředí Vaší zahrady. Cestu Vám usnadní plánek příjezdu do školky v oddílu „Aktuality“.

Klidná procházka lesem je mimo jiné i přínosem pro Vaše zdraví a pohodu.

Označte si vybraný(é) strom(y) a nechte sepsat objednávku, kde budou uvedeny předběžné ceny vybraného zboží a zapsán sjednaný termín, kdy Vám budou vzrostlé stromy s kořenovým balem připraveny k expedici. Vzhledem k současným poměrům jsme bohužel nuceni požadovat od zákazníka zálohu 1.000,-Kč na každý objednaný strom. Záloha bude potvrzena na sepsané objednávce.

Co je na papíře, to se nezapomene.

Termín expedice si sjednejte tak, aby stromy u Vás dlouho neležely nezasazeny, protože my se snažíme sklidit stromy s kořenovým balem těsně před expedicí k zákazníkovi.